The Online-Store is work: Mon-Fri 10:00 - 19:00, Sat 9:00 - 17:00
20% discount on mattresses that will keep your body in good shape!

Delivery and Payment

Delivery

Інтернет-магазин здійснює поставку замовлення Покупця протягом 12-ти робочих днів з моменту 100% оплати за замовлення і доставку, крім неділі. При отриманні замовлення ретельно перевіряйте і акуратно відкривайте пакет. Якщо у Вас виникнуть претензії до цілісності або стану продукції, складіть акт з представником компанії перевiзника.

У разі відсутності претензій до продукції, Покупець зобов'язується підписати видаткову накладну на товар із зазначенням П.І.Б., і передати представнику перевiзника для здійснення повернення документів Інтернет-магазину.

 

Payment

Після оформлення Замовлення і підтвердження Продавцем-консультантом можливості його виконання, Покупець отримує на свою зареєстровану електронну адресу Рахунок. На підставі Рахунку Покупець здійснює оплату замовлення і доставки в гривнях на вказаний в документі поточний рахунок Інтернет-магазину, на умовах 100% передоплати за замовлення.

Інтернет-магазин на період проведення карантину надає 5% знижки при замовленні продукції, яка буде відображатися в рахунку. Дана знижка не розповсюджується на акційну продукцію.

При заповненні реквізитів для оплати обов'язково вкажіть в полі «Призначення платежу» номер, дату рахунку і ПІБ Покупця. Після надходження коштів на рахунок Інтернет-магазину Ваше замовлення буде доставлене в протягом 12-ти робочих днів.