Інтернет-магазин: ONline: Вт-Сб 09.00-17.00 | Нд, Пн - вихідні дні

ЧИСТКА МАТРАЦА: Суха. Волога. Виведення плям.

ЧИСТКА МАТРАЦА:
Найлегший спосіб чистки – запросити клінінгову компанію додому. Це найшвидший і поширений спосіб чистки матраца на сьогодні.
Сайт нашої компанії доступний цілодобово. Ви завжди можете зайти на його сторінки, знайти потрібну модель матраца і ознайомитись з комплектуючими. До речі, це допоможе фахівцю з клінінгу визначитись з варіантом чистки. Запам'ятайте назву торгової марки та назву матраца, для цього зберігайте ярлик.
Попередьте фахівця про зміст латексу і кокосової койри, пружинного блоку всередині матраца.

Вирішили почистити матрац власноруч?
Матрац - це складний виріб, який містить в собі різні конструкції, настили і наповнювачі.
Важливо! Потрапляння зайвої вологи може спровокувати створення середовища для розмноження бактерій, утворення цвілі.

ВОЛОГА ЧИСТКА МАТРАЦУ самостійно.
Важливі умови:
- намагайтеся мінімально зволожувати чохол, зайва волога створює живильне середовище для цвілі;
- після вологого чищення дайте поверхні повністю висохнути, перш ніж заправляти ліжко. Рекомендації по сушці матраца тут ...
- не рекомендуємо використовувати агресивні чистячі засоби, що містять хлор і відбілювач.
- особливе дбайливе ставлення має бути до матраців з латексними настилами. Цей матеріал затримує вологу і може дати забарвлення чохла.
- про зміст латексу і кокосової койри, пружинного блоку всередині матраца варто попередити фахівців клінінгової компанії.
 
ВИВЕДЕННЯ ПЛЯМ:
Пролили воду? По можливості промокніть поверхню матраца сухою білою паперовою серветкою або білим (або міцно пофарбованим) рушником, щоб уникнути забарвлення чохла.
Пролили каву, чай вино? Намагайтесь обробити плями якомога швидше після їх появи.
- вологі плями від кави потрібно трохи змочити газованою водою, посипати сіллю і залишити на кілька годин. - сіль змішайте з соком лимона до консистенції пасти. Нанесіть на пляму на 30-60 хвилин.
З'явилися плями поту, урини або крові?
- щоб видалити плями поту, урини або крові з матраца, спочатку промокніть пляма невеликою кількістю холодної води з содою. Залиште на 30 хв. Будьте обережні, не намочіть надмірно матрац і не тріть пляму, так як це може призвести до подальшого поширення плями.
- щоб видалити рідини організму з матраца, спробуйте розбавити рідину для миття посуду водою або мильним розчином, а потім обережно промокніть пляму тканиною або губкою.

У всіх випадках залишки миючого засобу промокнути змоченою в холодній воді губкою або серветкою. Якщо з першого разу пляму повністю вивести не вдалося, можна процедуру повторити знову. Однак пам'ятайте, що виводити складну або давно висохлу пляму, краще за допомогою фахівців клінінгових компаній.

Наслідки чистки САМОСТІЙНО
З чим можете зіткнутися при самостійному видаленні плям? Можлива поява «ореола» по контуру плями після сушки.
Саме тому рекомендується обробляти більшу, ніж пляма, площу поверхні.

Пропонуємо Вам ознайомитися з рекомендаціями  ЯК СУШИТИ МАТРАЦ 

Повернутись до Питання та Вiдповiдi...