Інтернет-магазин: ONline: Пн-Пт 09.00-17.00 | Сб 9:00-15:00 ||| OFFline: 12:00-13:00 - перерва | Нд - вихідний

ЧИСТКА ТОПЕРА (наматрацника)

Топер - це виріб, який містить у собі різні настили та наповнювачі.

Догляд за об'ємними топерами на основі: латексу, поролону "Foam", кокосової койри і тд, практично нічим не відрізняється від догляду за матрацами. Єдиний плюс у тому, що його можна здати в хімчистку і не думати про те, як переночувати ніч на мокрому місці. Навіть після самостійного догляду, наматрацник завжди можна відкласти в місце що провітрюється, до повного висихання.

НАЙКРАЩА ЧИСТКА ТОПЕРА (наматрацника):
Запросить клінінгову компанію до дому. Це найшвидший, надійний і поширений спосіб чистки на сьогодні.

 

Сайт «ВЕЛАМ» доступний цілодобово. Ви завжди можете зайти на його сторінки, знайти потрібну модель топера і ознайомитись з комплектуючими. Це допоможе фахівцю з клінінгу визначитись з варіантом чистки. Запам'ятайте назву торгової марки та назву топера, для цього зберігайте ярлик.
Попередьте фахівця про зміст латексу і кокосової койри всередині аксесуара.

Вирішили почистити матрац власноруч?

ВОЛОГА ЧИСТКА ТОПЕРА (наматрацника)
Важливі умови: 
- намагайтеся мінімально зволожувати чохол, зайва волога створює живильне середовище для цвілі; 
- після вологого чищення дайте поверхні повністю висохнути, перш ніж заправляти ліжко.
- не рекомендуємо використовувати агресивні чистячі засоби, що містять хлор і відбілювач. 
- особливе дбайливе ставлення має бути до топерів з латексними настилами. Цей матеріал затримує вологу і може дати забарвлення чохла. 

 
ВИВЕДЕННЯ ПЛЯМ (рекомендаціі з інтернета):

Пролили воду? По можливості промокніть поверхню топера сухою білою паперовою серветкою або білим (або міцно пофарбованим) рушником, щоб уникнути забарвлення чохла. 

Пролили каву, чай вино? Намагайтесь обробити плями якомога швидше після їх появи. 
Вологі плями від кави потрібно трохи змочити газованою водою, посипати сіллю і залишити на кілька годин. Другий варіант - сіль змішайте з соком лимона до консистенції пасти. Нанесіть на пляму на 30-60 хвилин. 

З'явилися плями поту, урини або крові? Щоб видалити плями поту, урини або крові з топера, спочатку промокніть пляма невеликою кількістю холодної води з содою. Залиште на 30 хв. Будьте обережні, не намочіть надмірно аксесуар і не тріть пляму, так як це може призвести до подальшого поширення плями. 
Щоб видалити урину з топера, спробуйте розбавити рідину для миття посуду водою або мильним розчином, а потім обережно промокніть пляму тканиною або губкою.

У всіх випадках залишки миючого засобу промокнути змоченою в холодній воді губкою або серветкою. Якщо з першого разу пляму повністю вивести не вдалося, можна процедуру повторити знову. Однак пам'ятайте, що виводити складну або давно висохлу пляму, краще за допомогою фахівців клінінгових компаній.

 

З чим можете зіткнутися при самостійному видаленні плям?

Можлива поява «ореолу» по контуру плями після сушіння. Саме тому рекомендується обробляти більшу площу поверхні, ніж пляма.

 

Чудового настрою!