Все буде Україна!
Інтернет-магазин: ONline: Пн-Пт 09.00-17.00 | Сб 9:00-15:00 ||| OFFline: 12:00-13:00 - перерва | Нд - вихідний

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Рішенням Державної комісії з питань ТЄБ та НС від 23 жовтня 2021р. на території Миколаївської області з 26 жовтня 2021р. були встановлені обмеження червоного рівня епідемічної небезпеки.Тому, відповідно до вимог постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 р., приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного обслуговування населення, зокрема закладів непродовольчої торгівлізабороняється, за виключеннями передбаченими цією постановою.

Наказом № А- 390 від 25.10. 2021 по ВТФ «ВЕЛАМ» з 26 жовтня 2021 р. і на період дії обмежень червоного рівня епідемічної небезпеки, запроваджується порядок роботи магазину ТД «ВЕЛАМ», який ґрунтується на вимогах чинного законодавства України, зокрема, що обмеження щодо заборони приймання відвідувачів (покупців) не застосовуються, якщо у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) є в наявності негативні результати тестування на СОVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-СоV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Відвідувачі, які не надають зазначених документів або вони в них відсутні, безпосередньому обслуговуванню в магазині ТД «ВЕЛАМ» не підлягають.

Працівники магазину ТД «ВЕЛАМ», які здійснюють обслуговування відвідувачів (покупців), мають зелені сертифікати.