Графік роботи Онлайн: Пн-Пт 8:00 - 17:00; Сб, Нд - вихідні.
Знижка 20% на матраци, які підтримають твоє тіло в тонусі

TIME TO SLEEP BETTER

TIME TO SLEEP BETTER
Пропозиція діє з 01.03 по 30.06

ТМ ММТесн (ММТек українською) - пропонує Вашій увазі три моделі, які абсолютно відрізняються одна від одної за складом і жорсткості.

  • Одна з найцікавіших з них, це оновлена, Модель "С", яка претендує стати однією з найкращих, серед безпружинних матраців ММТек. Модель відрізняється різним рівнем комфорту при однаковій жорсткості, вище середнього - 4. Поверхня з боку латексу (сторона "Зима"), на дотик більш еластична, ніж поверхня, з боку поролонового настилу (сторона "Літо"). Так задумано, щоб влітку, Ваша активність була вищою. Вам сподобається міняти відчуття в залежності від сезону.
  • Модель "Е", надійний провідник в світ Морфея для "важкоатлетів" до 160кг. Завдяки жорсткості -4, трохи нижче максимальної, ця модель може припасти до смаку тим, хто віддає перевагу жорсткому ліжку.
  • Модель "Н", найкомфортніша серед запропонованих. 9-зонний, унікальний на українському ринку пружинний блок Pocket Spring, забезпечує "розумну" підтримку тіла протягом ночі, сприяє правильному, анатомічному положенню хребта і зняття напруги з шийного, плечового і поперекового відділів.