Наш Графік роботи: Пн-Пт 8:00 - 17:00; Сб, Нд - вихідні
Знижка 20% на матраци, які підтримають твоє тіло в тонусі

У НОВИЙ РІК - З НОВИМ МАТРАЦОМ

У НОВИЙ РІК - З НОВИМ МАТРАЦОМ
Пропозиція діє з 01.11 по 28.02

Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. А Ви вірите в Прикмети? Тоді чому б не зустріти його виспаним? Матрац і спальні аксесуари безпрограшний подарунок для себе і всієї сім'ї. А головне, цей подарунок жоден рік даруватиме комфорт і здоровий сон.

Як обрати матрац? Адже у кожного свої переваги і уявлення про комфортний сон.

Якщо купуєш матрац собі, простіше відвідати магазин і перележати на всіх представлених моделях.

Якщо ж Ви купуєте матрац іншій людині і немаєте можливості запросити його на "полежанкі" в магазин, тоді попередньо прощупайте грунт, поговоривши з майбутнім господарем або дуже близькою людиною майбутнього господаря.

  • Якщо Майбутній вледелец все життя спав на дивані і Ви хочете облаштувати йому комфортне спальне місце на ліжку, то Вам краще звернути увагу на матраци з жорсткістю 4-5 (категорія жорсткості є в описі кожної моделі)
  • Якщо ж Власник приймає середній рівень, то це 3 ступінь жорсткості.
  • До м'яких матраців відносяться моделі з 1-2 категорією жорсткості.

Так само не забувайте про найважливішому критерії, ваговій навантаженні. Вона так само вказана в описі кожної моделі і розрахована на одне спальне місце. Тобто Якщо це двоспальний матрац, то виглядає це так для кожної з половин: 100 і 100 кг або 150 і 150кг.

Зіркою Акції є матрац "Агат ЛЕ" За рахунок різних по жорсткості сторін, можна змінювати відчуття в залежності від настрою. Плюс трикотаж з екстрактом Алое Вера додає матрацу особливі властивості. Статус лімітованої колекції підкреслює надпис на тканині - Aloe Vera Limited Edition.

Приємного і вдалого вибору! Зустрічайте Новий рік - з новим матрацом!