ONLINE: Mon-Fri 8: 00-17: 00 | OFFLINE: Sat-Sun (Foreign Economic Department)

Reviews

Доброго Дня !!!! Хочу сказати велике ДЯКУЮ фірмі ВЕЛАМ - придбала матрац АГАТ . А особливо складу ВЕЛАМ ФОП КрепельЛ.В., який розташований в м. Києві. Дякую за людяність і гарну роботу персоналу!!!! Я впевнена , що ніколи не пожалкую за мій вібир!! Успіхів , наснаги і тихих днів і ночей !!!
1

Людмила

05.10.2023

velam

Людмила, велика подяка за ваші теплі слова.
Респектую за якість і дуже лояльне ставлення до клієнтів(коли відчув себе дійсно КЛІЄНТОМ). Особлива подяка менеджеру Ганні,і раджу
1

Гуля

13.10.2022

velam

Айгуль, дякуємо за відгук!
Вже вдруге я роблю замовлення.На цей раз замовила Топер Про.Дуже задоволена якістю матрасів і високим рівнем обслуговування.Рекомендую.
1

леся

24.01.2022

velam

Леся, дякуємо за відгук та високу оцінку!
Замовляла Топер.Це вже вдруге я замовляю в Велам.Як і 2 роки тому так і зараз дуже задоволена консультантами і вдалим вибором матрасів.Якість відмінна і обслуговування на високому рівні.
1

леся

24.01.2022

velam

Леся, дякуємо за відгук та високу оцінку!
Придбала матрац Голд, місяць як я пізнала справжнє задоволення після сну. Рідко залишаю відгуки, але вирішила написати. Дякую консультанту за пораду та компетентність в роботі, якість матрацу на найвищому рівні. Висновок , я дуже задоволена покупкою.
1

Соломія

24.11.2021

velam

Соломія, дякуємо за відгук! Бажаємо Вам приємного користування та гарного натсрою!
Менеджер на високому рівні, доставили оперативно. Матрац Фрегат з різною жорсткістю, користуємось тиждень, поки все чудово.
1

Валерій

06.10.2021

velam

Валерій, дякуємо за Ваш відгук!
Leave a review
You can leave your feedback on product quality, express any comments and suggestions.
Rate:
By confirming the shipment, I accept the terms User Agreement