Інтернет-магазин: ONline: Вт-Сб 09.00-17.00 | Нд, Пн - вихідні дні

Вiдгуки

Доброго Дня !!!! Хочу сказати велике ДЯКУЮ фірмі ВЕЛАМ - придбала матрац АГАТ . А особливо складу ВЕЛАМ ФОП КрепельЛ.В., який розташований в м. Києві. Дякую за людяність і гарну роботу персоналу!!!! Я впевнена , що ніколи не пожалкую за мій вібир!! Успіхів , наснаги і тихих днів і ночей !!!
1

Людмила

05.10.2023

velam

Людмила, велика подяка за ваші теплі слова.
Респектую за якість і дуже лояльне ставлення до клієнтів(коли відчув себе дійсно КЛІЄНТОМ). Особлива подяка менеджеру Ганні,і раджу
1

Гуля

13.10.2022

velam

Айгуль, дякуємо за відгук!
Вже вдруге я роблю замовлення.На цей раз замовила Топер Про.Дуже задоволена якістю матрасів і високим рівнем обслуговування.Рекомендую.
1

леся

24.01.2022

velam

Леся, дякуємо за відгук та високу оцінку!
Замовляла Топер.Це вже вдруге я замовляю в Велам.Як і 2 роки тому так і зараз дуже задоволена консультантами і вдалим вибором матрасів.Якість відмінна і обслуговування на високому рівні.
1

леся

24.01.2022

velam

Леся, дякуємо за відгук та високу оцінку!
Придбала матрац Голд, місяць як я пізнала справжнє задоволення після сну. Рідко залишаю відгуки, але вирішила написати. Дякую консультанту за пораду та компетентність в роботі, якість матрацу на найвищому рівні. Висновок , я дуже задоволена покупкою.
1

Соломія

24.11.2021

velam

Соломія, дякуємо за відгук! Бажаємо Вам приємного користування та гарного натсрою!
Менеджер на високому рівні, доставили оперативно. Матрац Фрегат з різною жорсткістю, користуємось тиждень, поки все чудово.
1

Валерій

06.10.2021

velam

Валерій, дякуємо за Ваш відгук!
Залишити вiдгук
Ви можете залишити свiй вiдгук про якiсть продукції, висловити будь-якi зауваження та пропозиції.
Поставте оцінку:
Підтверджуючи відправку, я приймаю умови Користувальницької угоди