Наш Графік роботи: Пн-Пт 8:00 - 17:00; Сб, Нд - вихідні
Знижка 20% на матраци, які підтримають твоє тіло в тонусі

Оплата i доставка

Доставка

Інтернет-магазин здійснює поставку замовлення Покупця протягом 12-ти робочих днів з моменту 100% оплати за замовлення. При отриманні замовлення ретельно перевіряйте і акуратно відкривайте пакет. Якщо у Вас виникнуть претензії до цілісності або стану продукції, складіть акт з представником компанії перевiзника.

Доставка продукції здійснюється перевізником «Нова пошта» до ВАНТАЖНОГО відділення перевізника.Розцінки на доставку продукції згідно калькулятору Нова Пошта (https://novaposhta.ua/delivery)

При отриманні, замовлення ретельно перевіряйте і акуратно відкривайте пакування. Якщо у Вас виникнуть претензії до її цілісності або стану продукції, складіть акт з представником компанії «Нова пошта».

У разі відсутності претензій до продукції, Покупець зобов'язується підписати видаткову накладну на товар із зазначенням П.І.Б., і передати представнику перевiзника для здійснення повернення документів Інтернет-магазину.

Доставка у м. Миколаєві здійснюється до під'їзду (вартість 150грн)

Оплата

Після оформлення Замовлення і підтвердження Продавцем-консультантом можливості його виконання, Покупець отримує на свою зареєстровану електронну адресу Рахунок. На підставі Рахунку Покупець здійснює оплату замовлення і доставки в гривнях на вказаний в документі поточний рахунок Інтернет-магазину, на умовах 100% передоплати за замовлення.

В інтернет-магазині діє програма лояльності: при покупці продукції на суму від 5 000 грн діє знижка 5%;
 при покупці продукції на суму від 15 000 грн діє знижка 10% (Дані знижки не розповсюджуються на акційну продукцію)

При заповненні реквізитів для оплати обов'язково вкажіть в полі «Призначення платежу» номер, дату рахунку і ПІБ Покупця. Після надходження коштів на рахунок Інтернет-магазину Ваше замовлення буде доставлене протягом 12-ти робочих днів.