Інтернет-магазин: ONline: Вт-Сб 09.00-17.00 | Нд, Пн - вихідні дні

Оплата i доставка

Доставка
Нова Пошта

Інтернет-магазин здійснює відправку замовлення Покупця протягом10ти робочих днів з моменту 100% оплати за замовлення. При отриманні замовлення ретельно перевіряйте і акуратно відкривайте пакет. Якщо у Вас виникнуть претензії до цілісності або стану продукції, складіть акт з представником компанії перевiзника.

Доставка продукції здійснюється перевізником «Нова пошта» до ВАНТАЖНОГО відділення перевізника. Для оформлення адресної доставки покупець може зробити переадресацію в мобільному додатку або зв'язавшись з оператором. 

Розцінки на    доставку продукції згідно  калькулятору Нова Пошта

У разі відсутності претензій до продукції, Покупець зобов'язується підписати видаткову накладну на товар із зазначенням П.І.Б., і передати представнику перевiзника для здійснення повернення документів Інтернет-магазину.

Доставка у м. Миколаєві здійснюється до під'їзду, вартість 400грн.

Оплата

Після оформлення Замовлення і підтвердження Продавцем-консультантом можливості його виконання, Покупець отримує на свою зареєстровану електронну адресу Рахунок. На підставі Рахунку Покупець здійснює оплату замовлення і доставки в гривнях на вказаний в документі поточний рахунок Інтернет-магазину, на умовах 100% передоплати за замовлення.

В інтернет-магазині діє програма лояльності: при покупці продукції на суму від 10 000 грн діє знижка 5%;
 при покупці продукції на суму від 30 000 грн діє знижка 10%.(Дані знижки не розповсюджуються на акційну продукцію)

При заповненні реквізитів для оплати обов'язково вкажіть в полі «Призначення платежу» номер, дату рахунку і ПІБ Покупця. Після надходження коштів на рахунок Інтернет-магазину Ваше замовлення буде відправлене протягом 10-ти робочих днів.