14.01.2022 - ми вихідні. Чудових свят!

Оплата i доставка

Доставка
Нова Пошта

Інтернет-магазин здійснює поставку замовлення Покупця протягом 12-ти робочих днів з моменту 100% оплати за замовлення. При отриманні замовлення ретельно перевіряйте і акуратно відкривайте пакет. Якщо у Вас виникнуть претензії до цілісності або стану продукції, складіть акт з представником компанії перевiзника.

Доставка продукції здійснюється перевізником «Нова пошта» до ВАНТАЖНОГО відділення перевізника.

Розцінки на    доставку продукції згідно  калькулятору Нова Пошта.


При отриманні, замовлення ретельно перевіряйте і акуратно відкривайте пакування. Якщо у Вас виникнуть претензії до її цілісності або стану продукції, складіть акт з представником компанії «Нова пошта».

У разі відсутності претензій до продукції, Покупець зобов'язується підписати видаткову накладну на товар із зазначенням П.І.Б., і передати представнику перевiзника для здійснення повернення документів Інтернет-магазину.

Доставка у м. Миколаєві здійснюється до під'їзду, вартість 150грн.

При необхідності  доставки в квартиру багатоповерхового будинку, ця послуга  оплачується додатково. Вартість підйому на поверх залежить від ширини і ваги матрацу :

-шириною до 90 см -15 грн/поверх;

-шириною понад 90 см -  30 грн/поверх;

-матраци підвищеної ваги («Атлант» та «Морфей») – 60грн/поверх.

Оформити цю послугу можливо, замовивши її у Продавця-консультанта, або залишивши  коментар до замовлення.

Оплата

Після оформлення Замовлення і підтвердження Продавцем-консультантом можливості його виконання, Покупець отримує на свою зареєстровану електронну адресу Рахунок. На підставі Рахунку Покупець здійснює оплату замовлення і доставки в гривнях на вказаний в документі поточний рахунок Інтернет-магазину, на умовах 100% передоплати за замовлення.

В інтернет-магазині діє програма лояльності: при покупці продукції на суму від 5 000 грн діє знижка 5%;
 при покупці продукції на суму від 15 000 грн діє знижка 10% (Дані знижки не розповсюджуються на акційну продукцію)

При заповненні реквізитів для оплати обов'язково вкажіть в полі «Призначення платежу» номер, дату рахунку і ПІБ Покупця. Після надходження коштів на рахунок Інтернет-магазину Ваше замовлення буде доставлене протягом 12-ти робочих днів.