Інтернет-магазин: ONline: Вт-Сб 09.00-17.00 | Нд, Пн - вихідні дні

7 причин чому Велам

Надійність
01
Надійність

ВЕЛАМ - один із найбільших виробників матраців і нетканих матеріалів в Україні. 

32 роки у світі матраців - не просто слоган, це - гарантія довіри до компанії.

Якість
02
Якість

Висока якість продукції ВЕЛАМ - результат багатьох процесів, від контролю закупівлі комплектуючих до відвантаження продукції споживачеві. Система менеджменту якості сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Екологічність
03
Екологічність

Використовувані сировина, матеріали, технології та готова продукція компанії ВЕЛАМ відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам до товарів для особистих і побутових потреб, і не мають негативного впливу на навколишнє середовище. Система екологічного менеджменту компанії сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 14001.

Репутація
04
Репутація

Сприятлива громадська думка про компанію підтверджена безліччю дипломів і нагород. Більше двох мільйонів співвітчизників зробили вибір на користь продукції ТМ ВЕЛАМ. Компанія знайшла стійку репутацію професійного підприємства, надійного ділового партнера, компанії з високим кредитом довіри.

Технології та виробництво
05
Технології та виробництво

Унікальні технології, запатентовані рішення, складні текстильні лінії і сучасне матрацне обладнання. А головне - творчий, професійний колектив! Система менеджменту охорони праці та виробничої безпеки сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 45001.

Соціальна Відповідальність
06
Соціальна Відповідальність

ВЕЛАМ - українська соціально відповідальна компанія, яка впливає на розвиток регіону, економіку країни і на добробут суспільства.

  • Прихильність принципам Глобального договору ООН
  • Благодійність
Асортимент
07
Асортимент

Компанія ВЕЛАМ представлена ​​в Україні трьома брендами - ВЕЛАМ, ММTech і МaNi, кожен з яких по своєму унікальний.